Yaşam

Süleyman Karadeniz kimdir? Özel Harekat’ın yeni Başkanı Süleyman Karadeniz

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya bugün itibariyle sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı dairelere yapılan atamaları duyurdu. Güvenlik Güçlerinde yeni göreve getirilen isimler merak konusu oldu. Listedeki isimlerden biri de Özel Harekat Başkanlığına atanan Süleyman Karadeniz oldu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Emniyet Genel Müdürlüğü Cumhurbaşkanlığı ve dairelerinde yapılan yeni atamaları bugün yaptığı açıklamalarla duyurdu.

‘Yeni atamalarımızla ülkemize hayırlı olsun’ diyerek paylaşımlarda bulunan Yerlikaya, hangi isimlerin hangi görevlere getirildiğini de açıkladı.

??

Özel Harekat Lideri olarak atanan isim ise Süleyman Karadeniz oldu.

Şu anki görevi İzmir PMEM Müdür Yardımcısı olan Süleyman Karadeniz, son atamalarla Özel Harekat Lideri olarak atandı. Resul Kabataş, İstihbarat Başkan Yardımcısı oldu.

Süleyman Karadeniz kimdir?

Özel Harekat Amiri olarak atanan Süleyman Karadeniz, 2019 yılından itibaren İzmir Polis Moral Eğitim Merkezi’nde 1. Sınıf Polis Amiri olarak görev yapmaktadır.

Karadeniz, İzmir PMEM’in internet sitesinde yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren İzmir Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz üyelerimizin barınma ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, morallerini yükseltmek ve onlara sıcak bir aile ortamı hazırlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Mevcut hizmet kalitemizi artırmanın yanı sıra imkanlarımız dahilinde yeni hizmet alanlarında da hizmet vermek arzusundayız. Bu duygularla, tesislerden yararlanan misafirlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’

focaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu